Unia GaM

Forum Unii GaM


#1 2010-03-22 23:09:49

Kam2ro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 13
Punktów :   

Forum

Kawał dobrej roboty! Szczerze gratuluję!

Offline

 

#2 2010-03-23 14:19:35

SPY66

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Forum

Więc zacznijmy, proponuje by każdy z każdego sojuszu w radzie zasiadały 3 osoby łącznie z dowódcą, nie trzeba się spieszyć z wyborem, lepiej wybrać konkretne osoby niż takie które mają sobie wszystko olewać aha i zastanówmy się czy przyjmujemy następne sojusze, sojusz wirus się nie zgodził, ale chcą zawiązać podobną współpracę tylko bez należenie do unii. Ja osobiście jestem za przyjęciem nowych sojuszów, oraz stworzeniu funkcji w unii takich jak dyplomata, oraz ministrowie do spraw wojny czy coś podobnego... Co wy o tym myślicie??

Offline

 

#3 2010-03-23 15:11:04

Pathfinder

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Forum

Wiec ja rowniez jestem za tym pomyslem, poniewaz umocni to nasza pozycje...

Oprocz tego moglibysmy zawierac z innymi sojuszami pakt na 1 kampanie np. przeciwko innemu sojuszowi

Offline

 

#4 2010-03-23 17:11:34

Kam2ro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 13
Punktów :   

Re: Forum

Słusznie taki podział ulepszy funkcjonowanie unii. Kolejne sojusze w unii są jak najbardziej wskazane. A tak przy okazji to nie przyjmujcie do siebie gracza LEMBRON, zaatakował innych graczy z sojuszu. A powracając do funkcji w unii to:
1. Główni dowódcy (czyli my - trzeba znaleźć jakąś nazwę)
2. Dyplomata (na razie 2) - liczba ich się zmieni wraz z rozwojem unii
3. Agresor (jak sam zgrabnie nazwałeś minister od spraw wojny)
4. Rekrutant (zabiega o nowych członków)
5. brakuje mi weny twórczej więc jeśli ominąłem jakieś ważne stanowisko to dopiszcie.

Offline

 

#5 2010-03-23 19:37:42

SPY66

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Forum

Zgadzam się, ale ja to wyobrażałem sobie tak:
-rada senatu unii w skład której wchodzą wszyscy delegaci z sojuszy (dowódca+ 2wyznaczonych graczy)
to stanowi główną władzę w sojuszu każdy może wystąpić z wnioskiem i uzyskać poparcie senatu, my oczywiście jako liderzy mamy najwięcej do powiedzenia no ale każdy może wypowiedzieć swoje zdanie
dodatkowymi funkcjami miały by być:
-Dyplomaci w ilości 2- ich zadaniem było by zdobywanie nowych sojuszy do unii na polecenie senatu, oraz zawiązywanie porozumień, ogólnie rzecz biorąc dyplomacja  na szeroką skalę
- Minister obrony unii, ja w swoim sojuszu mam zamiar stworzyć taką funkcję, jego zadaniem ma być planowanie i koordynowanie ataków w unii, jest to bardzo trudne zajęcie więc w czasie wojny będzie dobierał sobie pomocników po jednym z każdego sojuszu i będą tworzyć radę wojenną w której Dowódcy sojuszów też będą mogli zasiadać.

Myślę że to są najważniejsze stanowiska które trzeba stworzyć, ewentualnie można wyznaczyć dowódce Unii który by pełnił koordynował pracę unii, wybierało by się go w np. wyborach, ale to może później jak lepiej się poznamy, bo do wszystkich stanowisk trzeba konkretnych osób, więc się zastanówcie kogo wybrać do reprezentowania sojuszu w Unii...
Taka jest moja opinia

Offline

 

#6 2010-03-23 19:53:41

mateusz715

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Forum

dobry pomysł

Offline

 

#7 2010-03-23 20:22:31

Kam2ro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 13
Punktów :   

Re: Forum

Jestem w całości za. Biorę się za organizację w moim sojuszu. :D

Offline

 

#8 2010-03-23 22:28:39

SPY66

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Forum

Dobra wiec działamy, wyznaczamy graczy do rady unii, w sumie po 3 z każdego sojuszu, Pathfinder umieść te rangi na oddzielnym poście i stwórz miejsce obrad senatu. Wybierajmy odpowiedzialnych kandydatów, i proponuje w najbliższym czasie wyznaczyć dyplomatów bo oni są najbardziej potrzebni. Działamy chłopakiXD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biecz24.pun.pl www.rysujemy.pun.pl www.ofdr.pun.pl www.bukmacher.pun.pl www.stalker.pun.pl