Unia GaM

Forum Unii GaM


#1 2010-04-12 21:58:28

SPY66

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 19
Punktów :   

Pomoc, Persja mały problem

No więc tak, Persja jest jednym z silniejszych sojuszy jak nie najsilniejszym na morzu 53, potrzebne jest mi wsparcie przeciwko graczowi  Ciupakabras, ten gracz jest dosyć silny ale my jako sojusz wysyłamy dosyć dużą armię lądową do obrony miasta gracza Iskierka08. Jest ona bez praktycznie przerwy atakowana przez tego gracza. Nie chcę jej spisywać na straty, jest pozbawiona wojska i jakiej kolwiek możliwości obrony bez pomocy wojsk sojuszniczych. Mobilizujemy swoje siły i wysyłamy jej pomoc . Problem jest w tym że Ciupakabras posiada silną armię morską, a z mojego sojuszu tylko ja wysyłam okręty Birema, bez obrony morskiej długo się nie utrzymamy i całe wojska polegną. Nasze jednostki mają do niej dojść najpóźniej na godzinę 6:00 w środę 14 kwietnia, nie wysyłamy ich pojedynczo tylko wszystkie na raz by przygotować silną obronę...
Chciał bym prosić was o pomoc w obronie, szczególnie mile widziane są jednostki morskie.
Proszę o odpowiedź poniżej i o ewentualne pytania.



Widzę że nie było odpowiedzi, na moją prośbę o pomoc, mam nadzieję że chcieliście mnie wspomóc
Doszliśmy jednak do porozumienia z graczem Ciupakabras i taka pomoc nie będzie potrzebna.
Więc jeśli ktoś miał wesprzeć mój sojusz to z góry dziękuje i zapewniam że ze strony mojego sojuszu pomoc będzie zawsze wysłana.
Pozdrawiam SPY66

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pielegniarstwo.pun.pl www.ffallybk.pun.pl www.janeausten.pun.pl www.championsonline-bzs-forum.pun.pl www.sna.pun.pl